Bocvera  posiada główną siedzibę w Veracruz, Meksyk.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży offshore.

 

 

 

Cele stawiane naszej Firmie

Zadania


Naszym głównym zadaniem jest być najlepszym w branży oraz dostarczać Klientom doskonale dopasowanych rozwiązań. Nasze kompetencje pozwalają na redukcję kosztów oraz dopasowanie do realiów rynkowch. Jednym z głównych założeń jest aby rozwiązania dostarczane Klientom były w zgodzie z ochroną środowiska naturalnego.Wizja

Dla nas liczy się niezawodność, jakość wraz z poszanowaniem środowiska. Dążenie do takich norm pozwala nam zadowalać naszych Klientow, akcjonariuszy oraz pracowników.


Filozofia


Naszym Klientom dostarczamy najlepszych światowych rozwiązań związanych z branżą. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby zadowolenie Klienta bylo na pierwszym miejscu. Jako zespół, wraz z naszymi Klientami i pracownikami wspieramy branżę w głównych zadaniach. Nasi pracownicy poprzez ciągły rozwój, szkolenia oraz edukację pozwalają nam na lepsze opracowanie strategii dla Klienta, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie wydajności oraz jakości rozwiązań które dostarczamy.

 

Etyka zawodowa I brak łapówekEtyka

Szczerość na każdym kroku relacji, brak dyskryminacji oraz nacisków jako główne cechy zarządzania. Naszą złotą regułą jest: szacunek, rzetelność oraz troskliwość.


 

Brak łapówekZadaniem tej zasady jest zapewnienie Klientów, iż wszyscy pracownicy Bocvera nie akceptują następujących zachowań:

- łapówki lub inne próby płatnego przekupstwa.

- przekupstwo jako forma zakamuflowanego prezentu.

- przekupstwo poprzez powiązanie z osobami trzecimi.

 

 

                                                                       

 

Biuro w Meksyku:

Veracruz, Ver

​Telefon: +52 1 22 91 74 13 08

Email: contact@bocvera.com

  • Wix Facebook page
  • LinkedIn Classic
  • Wix Twitter page